Almeda Abazi publikon fotot e ëmbla me të voglin Efehan

0

Para një muaji, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman, vendosën ta quanin djalin e tyre Efehan. Almeda dhe Tolgahan kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale foto me vogëlushin, duke ua prezantuar kështu fansave. Ndërkohë ditën e djeshme, Almeda ka bërë një postim shumë të ëmbël në “Instagram”.

loading...

View this post on Instagram

#1monthold ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here