Burcu Biricik tregon me krenari punët që bën në fshat!

0

Burcu Biricik,aktorja e serialit “Flakë dhe pasion” transmetuar në Tring, është shfaqur si asnjëherë më parë. Ajo ka shkuar në shtëpinë e gjyshes për festën pas përfundimit të serive për projektin e ri. Ajo është shfaqur duke gatuar me brumë. Këto momente ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’. Postimi i këtyre fotove ka marr komente pozitive edhe nga ndjekësit e saj.

loading...

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here