Demet Ozdemir surprizon fansat me ndryshimet në ‘look’

0

Aktorja turke Demet Ozdemir është dalluar gjithnjë për bukurinë e saj. Ylli i serialeve ‘Dhoma 309’ dhe ‘Një puthje në errësirë’ ka vendosur të bëjë ndryshime në look. Ajo ka prerë dhe lyer flokë në ngjyrë kafe. Ky ndryshim i aktores është pritur mjaft mirë nga fansat e saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here