“Hasani” si 52 vjeçar, kaq shumë ka ndryshuar pas serialit “Jetë e hidhur”

0

“Hasani” ndër aktorët më të preferuar turk.

Ahmet Yenilmez është ndër emrat më të dashur të kinematografisë turke. Me rolet e tij të shumta nëpër seriale e filma, ai arriti të mbledhë numër të madh fansash rreth vetës. Përpos që është aktor, ai është edhe një producent shumë i njohur në Turqi, transmeton

Në Kosovë ai u bë i njohur me rolin e tij në serialin “Jetë e hidhur”. Ndonëse kanë kaluar vite që nga transmetimi i serialit, megjithatë ai ende kujtohet nga fansat e tij të shumtë. Ai tani ka 52-vjet dhe me kalimin e viteve duket se aktori i mirënjohur ka pësuar ndryshime të shumta. Ja ku po ju sjellim disa fotografi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here