Kivanç Tatlitug vjen me një projekt surprizë që nuk do na e merrte asnjëherë mendja!

0

Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të preferuar në Turqi dhe më gjerë. Ai renditet ndër më të paguarit në kinematografinë turke dhe gjithashtu ndër më simpatikët në botë!
Këto asete të tij padyshim që e kanë ndihmuar të jetë gjithmonë protagonist në projektet ku merr pjesë. Ajo që nuk prisnim nga aktori ishte lajmi më i fundit se Kivanç do të bëhet pjesë e një komedie në Turqi!
Figura e tij nuk konceptohet dot lehtë në zhaner komedie, por kjo risi e aktorit i ka berë të gjithë shumë kurioz!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here