Martohet “Hazani”, pamje nga dasma madhështore.

0

Aktorja i dha fund beqarisë.

loading...

Aktorja e njohur turke, Deniz Baysal  e cila u bë e njohur te ne me rolin e “Hazanit” në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat” mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, aj është martuar me këngëtarin e grupit Kolpa, Barış Yurtçu.

Çifti, të cilët kanë qenë së bashku për dy vjet, kanë organizuar një ceremoni madhështore ku të pranishëm ishin familjarë dhe miqtë të tyre. Aktorja në ditën e saj më të rëndësishme, shkëlqeu në fustanin e nusërisë, teksa flokët i kishte të lëshuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here