Meryem Uzerli provokuese në Instagram! Shikoni se si tërheq ajo vëmendjen e ndjekësve…

0

Kanë kaluar disa kohë nga projekti më i fundit i Meryem Uzerlit dhe duket se ajo po bën një pauzë në karrierën e saj. Kjo sepse nuk ka treguar asgjë rreth ndonjë angazhimi të ri në kinematografi.

loading...

Kjo kuptohet edhe nga fotot që Meryem publikon në rrjetet e saj sociale. Janë përgjithësisht foto gjatë pushimeve apo në shtëpi, por gjithmonë joshëse dhe tërheqëse duke ngacmuar vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here