“Zejnepi” në lidhje?

0

Ajo dhe i dashuri i saj u panë bashkë në pushime.

Aktorja e njohur turke, Hazal Filiz Küçükköse, e njohur me rolin e “Zejnepit” te seriali “Kara Sevda”, vitin e kaluar i ka dhënë fund martesës së saj.

loading...

Ajo ishte e martuar me aktorin e njohur turk, Tuan Tunali, i njohur nga seriali “Erkenci Kus”. Në mediat turke po qarkullon lajmi se Hazal ka nisur një lidhje të re. Madje, në mediat turke qarkullojnë disa fotografi nga pushimet e çiftit. Por, ajo nuk u deklarua rreth kësaj çështjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here